Найважче готуються найлегші страви? Як ми вас розуміємо!
Дотримуйтеся цих 5 правил, щоб приготувати красивий пишний омлет, який не осідає і тішить своїм неповторним смаком.
Важливо, щоб молоко, з якого ви готуватимете свій яєчний делікатес, було кімнатної температури. Інакше омлет має всі шанси піднятися, та миттю осісти, тільки-но ви знімете кришку. До того ж буде жорстким на смак.
Дуже часто, бажаючи вдосконалити смак омлету, ми додаємо всередину ковбасу, сир, овочі тощо. Та замість бажаного ефекту, ми тільки обтяжуємо страву, не даючи їй піднятися і гарно зберігати форму. Тож послуговуємось класичним рецептом, а все решта додаємо прямо в тарілку біля уже готового омлету.
Додаючи складники «на око», ви ризикуєте зіпсувати страву. Використовуючи співвідношення яєць та молока 50/50, маєте всі шанси приготувати ідеальний омлет. Обирати вам.
Для того, щоб страва вдалася, товщина суміші у рідкому стані має становити не менше 2,5-3 см. Тому варіантів два: або не шкодувати продуктів, або використовувати меншу за діаметром сковороду.
Ніколи не готуйте омлет на сильному вогні, адже білок не встигне піднятися, і страва швидше за все підгорить. Використовуйте натомість середню потужність конфорки: так яйця поступово просмажаться і збережуть свою пишну форму.