Добропільська комісія з питань захисту прав дитини розглянула питання обов’язкової евакуації дітей-сирітВ Добропіллі відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалось питання обов’язкової евакуації дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням.

На засіданні було наголошено про відповідальність опікунів/піклувальників у разі відмови від евакуації згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2022 року № 679-р "Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області".

"Від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну питання безпеки дітей вийшло на зовсім інший рівень. Воєнні виклики й ризики — частина нашого життя, і ми маємо бути готові захистити себе та дітей. Життя та здоров’я дітей цілком залежить від виваженого рішення дорослих. Відмовляючись від евакуації, ви берете персональну відповідальність за своє життя та за життя своїх дітей", - наголосили у Добропільській МВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW