У Житомирі планують збудувати новий лікувально-діагностичний корпус, — ВІДЕО



У Житомирі планують збудувати новий лікувально-діагностичний корпус.

Про це повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин під час презентації проєкту багатофункціональної двоповерхової будівлі, площею у 725 квадратних метрів. Корпус планується збудувати на території КП «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка».

Щороку у Житомирській області виявляється понад 4 тисячі нових захворювань на рак. Потребу у сучасному лікуванні щорічно мають до 2,5 тисяч хворих.

«Побудова лікувально-діагностичного корпусу — це про ефективність та зручність для пацієнта.

Людина зможе отримати кваліфіковану медичну допомогу безпосередньо в Житомирі, безпосередньо у себе в області. Без додаткових переїздів та витрат», — каже Сергій Сухомлин.

Вартість нового корпусу лікарні, — понад 200 мільйонів гривень.

Більшу половину суми складає обладнання: лінійний прискорювач, комп’ютерний томограф, укриття для всієї лікарні та два бункери для самих лінійних прискорювачів.

«Це буде значною мірою прорив. Суть лікування — сконцентрувати дозу променевої терапії у потрібній ділянці. Уникнути пошкодження життєвоважливих органів. Це, безперечно, буде мультикомандна робота онкохірургів, лікарів променевої терапії, медичних фізиків», — Віктор Помирляну, медичний директор КП «Лікарня № 2 ім. В. П. Павлусенка».

Житомир вже має успішні приклади реалізації медичних проєктів. Серед них — мамографічне та ангіографічне обладнання.

«Щороку ми проводимо до 300 операцій з видалення пухлин на молочній залозі. За рік виявляємо 350-400 нових пацієнток, 20% з яких уже з четвертою стадією. Кобальтовий старий апарат не входить до сучасного протоколу лікування. 90% людей їдуть на променеву терапію в інші області», — Ярослав Сущенко, лікар-мамолог КП «Лікарня №1»

«Коли купували дороговартісний ангіограф, було досить багато скептиків. Але сьогодні тут проводять коронографії, стентування, тромбоекстракції, складні інтервенційні втручання. У Центрі ішемічної хвороби серця виконується 5-6 операцій на день», — Марія Місюрова, заступниця міського голови.

Лікарі кажуть: до відділення звертаються не лише житомиряни, а й пацієнти з усієї України. Ключовий результат — високий відсоток виживання пацієнтів та якісне життя без інвалідизації в подальшому.

Джерело: Житомирська міська рада



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW