Кремль намагається підірвати довіру українців до керівництва маніпулюючи темою боїв за Бахмут, - МіноборониВорог продовжує концентрувати найбільші свої наступальні спроможності на Бахмутському напрямку. Паралельно вони акумулюють і всі свої медійні зусилля довкола теми боїв за Бахмут.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Власне, так і виглядає інформаційно-психологічне підкріплення військових дій.

Наразі противник відпрацьовує медійно три задачі:

- підірвати довіру нашого суспільства і військових до рішень командування по Бахмуту

- демотивувати і психологічно ослабити наше військо

- спровокувати наше військове керівництво на помилкові дії

Для цього вони намагаються змістити акценти у темі Бахмута і нівелювати те, що є нашою перевагою - розумне і грамотне планування операцій. Зміщений акцент - розглядати Бахмут як апокаліптичну подію та робити з цих боїв поділ реальності на «до» і «після». Цей психологічний трюк використовується для навіювання потрібних ідей і наративів ворога.

Коли суспільство сприймає бої в Бахмуті як фактор, який кінцевим чином вплине на хід війни, - це дає можливість ворогу просувати в інфо поле вигідні для них сценарії наших дій.

Надміру накручене наближенням «кінця» перелякане суспільство за задумом ворога повинно почати тиснути на військово-політичне керівництво щодо припинення оборонних дій.

Це і є в чистому виді Іпсо з метою впливу на прийняття військових рішень.

Які меседжі використовує зараз ворог:

- нібито рішення тримати Бахмут політичні

- нібито Бахмут нема сенсу тримати там майже все в оточенні

- нібито героїзм українських бійців роздуває українська пропаганда

Які два прізвища безкінечно експлуатують у російських Іпсо по темі Бахмута?

- Президента України

- командувача Сирського

З метою підірвати довіру до них та внести конфлікт у військове керівництво держави. Адже у російських вкидах не пишуть, що військові рішення не приймаються одноосібно. Є військове командування на чолі з Головнокомандувчем та Начальником Генерального Штабу. Крім того, постійно засідає Ставка Верховного Головнокомандувача - де теж приймаються оперативні рішення за участі всіх воюючих силових структур.

То що ж насправді відбувається і як треба сприймати інформацію про бої в Бахмуті?

Це активна фаза війни. Так само активна, як і по інших напрямках на Сході, де з січня 2023 триває повномасштабний наступ ворога.

Ми обороняємо Бахмут так само віддано, як кожен інший населений пункт. Застосування наших сил і засобів визначається не політичною доцільністю, а тим, які ресурси необхідні для відсічі ворогу та виконання бойових завдань на даному напрямку.

Оборона Бахмута наразі обумовлена оперативно-тактичною доцільністю, а рішення, приймаються грамотні, виважені та спрямовані на виконання актуальних оборонних задач.

Які можуть бути оборонні задачі?

- утримання займаних рубежів та позицій

- недопущення просування противника вглиб території

- нанесення ворогу значних втрат

- створення умов для переходу в контрнаступ

Обороняти Бахмут будуть до тих пір, поки нам це буде необхідно з точки зору виконання військових оборонних задач.

І це наше військове командування, а не російські Іпсо, буде визначати до яких пір здійснюватиметься оборона Бахмута.

І найнеприємніша для ворога інформація. Бої за Бахмут не апокаліпсис. Це ще одна героїчна сторінка потужної української армії у війні проти Російської Федерації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW