У Сумській міській філії обласного центру зайнятості новий керівникВідбулося представлення директора Сумської міської філії Сумського обласного центру зайнятості (саме так віднедавна у зв’язку з реорганізацією йменується колишній Сумський міський центр зайнятості). Ним став Віталій Сахнюк, який до цього працював провідним юрисконсультом юридичного відділу обласного центру зайнятості.

В.Сахнюк 1984 року народження, сумчанин, 2005 року закінчив Сумський державний педагогічний університет, 2016 – Харківський регіональний інститут державного управління при Президентові України.

Представляючи колективу нового керівника, директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний висловив сподівання, що Сумська міська філія й у подальшому високо триматиме планку якісного обслуговування тимчасово незайнятого населення та додасть активності у співпраці з місцевими роботодавцями.

- Адже місія кожного, хто працює у службі зайнятості, полягає в тому, аби пошуковцю роботи в оптимальні терміни неодмінно знайти її, а роботодавцю за його заявкою обов’язково запропонувати кваліфіковані кадри.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW