Пам'ятку архітектури на Приморському бульварі в Одесі хочуть повернути у власність міста, - ФОТОПрокурори Одеської області вживають заходи, щоб повернути до комунальної власності пам’ятки архітектури "Прибутковий будинок Лехре" на Приморському бульварі в Одесі.

Про це повідомили у прес-службі Одеської областної прокуратури 

За позовом обласної прокуратури Господарським судом Одеської області відкрито провадження у справі щодо розірвання договору купівлі-продажу нежитлових приміщень пам’ятки загальною площею 2390 м кв, укладеного між Одеською міською радою та ТОВ, та зобов’язання повернути їх до комунальної власності.

Підставою позову стало невиконання власником вимог договору купівлі-продажу, охоронного договору та фактичне доведення історичної будівлі до повного занепаду.

Судом задоволено заяву прокурора про забезпечення позову та накладено арешт на спірний об’єкт нерухомого майна, а також заборонено здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо вказаної пам’ятки.

Прибутковий будинок Лехре побудований у 1823 – 1826 роках та добудованої у 1895 році за проєктом архітектора Г.К. Шеврембрандта.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW