Завдав збитків на 3,5 мільйонів гривень: поліція Чернігівщини викрила екскерівника держпідприємстваОперативники управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області та слідчі управління обласної поліції встановили, що колишній керівник державного підприємства в аграрній сфері укладав збиткові та невигідні угоди. За договором поставки структура повинна була отримати врожай з угідь нашої області за вартістю, нижче ринкової.

Екскерівник своїми діями та недбалістю завдав державі збитків на суму близько 3,5 млн. грн. Правопорушення підтверджене висновком експертного дослідження.

Мешканець Києва та колишній посадовець в одній особі отримав повідомлення від правоохоронців про підозру ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що несе тяжкі наслідки)

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на термін від трьох до шести років і позбавлення права обіймати певні посади та займатися відповідною діяльністю на строк до трьох років. Крім цього колишній керівник держпідприємства має сплатити штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW