Якими стипендійними програмами в університетах Європи можуть скористатися українціЩороку для студентів, аспірантів і викладачів відкриваються сотні стипендійних програм у різних країнах світу. 

Перелік сипендійних програми в університетах Європи, якими можуть скористатися українці, опублікувало Мінреінтеграції. 

UNICEF Ukraine пропонує 5 популярних європейських грантів, які дають шанс повчитися в університеті своєї мрії. 

1. Chevening програма для магістрів. Фінансує британський уряд. Стипендія покриває навчання та дає можливість пізнавати культуру Сполученого Королівства. Набір на навчання починається у серпні.

2. Fulbright: програма для студентів, викладачів і вчених. Підтримується урядом США. Окрім навчання, є можливість для досліджень. Заявки можна подати до 16 травня. 

3. Eiffel Excellence Scholarship: фінансується французьким урядом. Для навчання магістрів і докторантів у будь-якій галузі знань. Набір відкривають восени. Взяти участь можуть магістри віком до 25 років, докторанти – до 30.  

4. Swiss Government Excellence Scholarships: програма також для магістрів і докторантів. Фінансує швейцарський уряд. Пропонується два типи стипендій: дослідницькі й арт. Набір починається на початку серпня. 

5. Holland Scholarship:  підтримується урядом Нідерландів. Студенти можуть здобути ступінь бакалавра або магістра. Кінцевий термін подання заявки – 1 травня та 1 червня 2023 року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW