"Дітям в Україні треба повернути дитинство": легендарний актор Орландо Блум приїхав підтримати УкраїнуПопулярний і всесвітньо відомий голлівудський актор Орландо Блум, який найбільше запам'ятався мільярдам людей у всьому світі своєю грою у фільмах "Пірати Карибського моря", "Володар Перснів" тощо, прибув до України, щоб підтримати маленьких українців. Актор вже навіть поділився першими враженнями від України.

Орландо Блум приїхав як посол доброї волі UNICEF з місією підтримати українських дітей. Свої емоції щодо приїзду актор написав у соцмережах, пише "24 канал". 

Нагадаємо, що Орландо вже не вперше в Україні. Його перша поїздка була у 2016 році. Тепер актор не побоявся приїхати й в часи війни

Я ніколи не очікував, що війна загостриться по всій країні, відколи я був там. Але сьогодні мені пощастило почути дитячий сміх… Дітям в Україні треба повернути дитинство", – написав Орландо.

Актор розповів, що відвідав центр "Спільно", який підтримує UNICEF. "Спільно" українською означає "разом", і таких центрів тут понад 180. Той, який я відвідав сьогодні, був збудований глибоко в метро, щоб забезпечити їхню безпеку", – розповів Орландо.

За його словами, там батьки можуть щодня на кілька годин залишати своїх дітей, щоб ті могли погратись, позайматись творчістю, відпочити та відчути себе в безпеці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW