В Одеській області стріляли біля кордону з МолдовоюНа Одещині прикордонники з попереджувальними постріламии затримали порушників кордону.

Про це повідомили в Ізмаїльському прикордонному загоні.

Двох чоловіків призивного віку затримали сьогодні вночі прикордонники Ізмаїльського загону на українсько-молдовському кордоні, поблизу села Городнє Болградського району. На неодноразову вимогу прикордонного наряду про зупинку вони не реагували й намагалися втекти.

Затримати їх вдалося лише після попереджувальних пострілів вгору.

Правоохоронцям вони пояснили, що транзитом через Молдову намагались потрапити до європейських країн.

Ще одна спроба потрапити до Молдови двох чоловіків виявилась невдалою завдяки пильності прикордонного наряду. Охоронці державних рубежів завчасно побачили рух осіб в бік кордону через тепловізор та затримали їх. Цікавим є те, що останнє затримання відбулось в унісон з першим, але вже поблизу села Олександрівка, все того ж Болградського району.

На всіх чотирьох «нічних мандрівників» складені протоколи про адміністративні правопорушення за спробу незаконного перетинання кордону за ч.2 ст.204-1 КУпАП, а на тих, хто начебто не чув попередження про зупинку ще й за злісну непокору за ст. 185-10 КУпАП.

Ступінь провини та оцінку їхнім діям визначить суд у своїй ухвалі.

В Одеській області стріляли біля кордону з Молдовою, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW