Насипе до 17 сантиметрів снігу: в Україну йде активний циклон, синоптики попереджають про значне погіршення погодиПротягом наступного тижня в Україні прогнозується раптова зміна погодних умов.

З 27 березня, починаючи з західної частини, погода в Україні погіршиться, і цей стан пошириться на всю країну.

Таку інформацію повідомила синоптик Наталка Діденко.

28-29 березня у більшості областей України очікується суттєве похолодання. Похолоднішає відчутно вже 27 березня на заході, а на сході 28 березня ще тримається тепліша погода, - наголошує метеоролог.

За повідомленням Наталки Діденко, протягом 28-29 березня в більшості областей температура повітря впаде до 2-5 градусів тепла, а вночі очікується зниження до мінусових позначок.

Метеоролог пояснила, що причиною різкої зміни погоди, стало наближення південного активного циклону з районів Середземномор'я.

Можна сказати, що до України наближається активний циклон з півдня, який призведе до значного похолодання і опадів у вигляді мокрого снігу та снігу з налипанням.

Синоптик пояснила, що опади випадатимуть на охолодженій поверхні та охолодженому повітрі, що прийде в Україну з півночі та північного заходу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW