Від ранку ворог п’ять разів бив по Дніпропетровщині: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується триста дев’яносто четверта доба російського повномасштабного вторгнення. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що від ранку ворог п’ять разів бив по регіону. 

Війська рф атакували Нікопольський район – сам Нікополь, Марганецьку та Мирівську громади. А ще Великомихайлівську громаду, що на Синельниківщині. 

Люди вцілили. 

Пошкоджень зазнали база відпочинку та лінія електропередач. Наслідки обстрiлiв ще уточнюються.

Сергій Лисак побажав всім тихої ночі: "Тримаймося".

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук також повідомив про безпекову ситуацію в регіоні станом на 20:05.

Агресор продовжує чинити терор мирного населення.

Протягом дня армія рф кілька разів вдарила по Нікопольському району. Атакували три громади – Марганецьку, Мирівську та сам Нікополь.

Також окупанти поцілили по Великомихайлівській громаді, що в Синельниківському районі.

Внаслідок обстрілів пошкоджень зазнала будівля бази відпочинку, зачепило і електромережі. Всюди минулося без постраждалих. 

"Переможуть витривалі. Люди, які знають: буде важко, болісно, часом – на межі можливостей. Та навіть знаючи це, гаруватимуть на перемогу стільки, скільки потрібно.

Ми переможемо. Тут наш дім і наше коріння. Поразка путінської росії в цій ганебній війні, розв‘язаній диктатором – неминуча.

Впораємось", - підсумував Микола Лукашук. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW