За колабораційну діяльність судитимуть колишніх співробітників "Укрзалізниці" з ЛимануДвоє ексспівробітників "Укрзалізниці" забезпечували сполучення з "ДНР" під час окупації Лиману.

Слідством встановлено, що у липні 2022 року, під час захоплення м. Лиману військами держави-агресора, двоє місцевих мешканців добровільно погодились працювати на окупаційну адміністрацію.Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури у Фейсбук.
"Один з них виконував обов’язки начальника, а інший – головного інженера дорожніх електромеханічних майстерень так званого державного унітарного підприємства "Донецька залізниця у м. Красний Лиман ДНР", - йдеться у повідомленні.
Керівник псевдоустанови організовував робочий процес, займався підбором кадрів, взаємодіяв з "адміністрацією" м. Лиману та розпоряджався матеріальними ресурсами підприємства. Крім того, за його наказами у майстернях виготовлялись металеві конструкції різноманітного профілю для потреб окупантів.
"Другий обвинувачений забезпечував технічне обслуговування залізничного полотна та ліній електропередач для сполучення між містом та тимчасово окупованою територією Донеччини", - додали у пресслужбі.
Після деокупації міста українськими захисниками їх викрили. Обидва громадянина чекають на вирок суду під вартою. Наразі їм загрожує 5 років ув’язнення, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з конфіскацією майна.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW