З 1 квітня в Дніпрі та області розпочинається нерестова заборона: що чекає порушниківЗ 1 квітня в Дніпрі та області розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Порушення її правил карається накладенням штрафів, а в деяких випадках, притягненням до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Дніпропетровський рибоохоронний патруль.

Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми. Так, у Кам'янському та інших водосховищах вона триватиме з 1 квітня по 9 червня, у Дніпровському водосховищі – з 5 квітня по 13 червня, у Каховському водосховищі – з 10 квітня по 18 червня, на всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) в межах Дніпропетровської області – з 01 квітня по 20 травня, а у придаткових водоймах – з 1 квітня по 30 червня.

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство гачковими знаряддями (добування) вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ. Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову в тому числі з перевищенням дозволеної добової норми вилову – 3 кілограми та одна штука.

Крім того, відповідно до Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України забороняється добування водних живих ресурсів в даний період.

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн.

За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотної шкоди, передбаченої кримінальною відповідальністю відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 17 тис. до 51 тис. грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

"Дніпропетровський рибоохоронний патруль закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби", - йдеться в повідомленні.

Детальніше з інформацією можете ознайомитися у наказах Дніпропетровського рибоохоронного патруля за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW