Ціни можуть злетіти вдвічі: як зміниться тариф на світло у квітніВ Україні з 24 лютого 2022 року введено воєнний стан. Також разом із ним ввели мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги.

Згідно з цим рішенням, ціна на тепло, гарячу воду, газ і його розподіл не можуть підвищуватися під час воєнного стану та ще пів року після його запевнення.

Однак ціна інших комунальних послуг може переглядатися. Наприклад, у грудні було запроваджено, але одразу ж скасовано двоетапне підвищення тарифів на водопостачання. Його перенесли на період після завершення опалювального сезону.

З квітня місяця ж у планах є підвищення тарифу на електроенергію. Зробити це можуть кількома способами. Можливо, ціни піднімуться одразу до ринкового рівня (з 240 грн до 840 грн), можливо - збільшаться вдвічі (з 240 грн до 470 грн).

Однією з найголовніших причин підвищення тарифів в уряді називають наслідки атак Росії. Провести ремонтні роботи на зруйнованих об'єктах слід до наступного опалювального сезону, бо це великі розтрати за маленький період часу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW