Комунальників Покровської громади привітали з професійним святомПоки герої-захисники боронять нашу країну від ворогів безпосередньо на лінії вогню, інші герої тримають не менш важливий комунальний фронт. Завдяки працівникам ЖКГ у Покровській громаді є блага цивілізації та ремонтуються пошкоджені будинки. Про це повідомляє прес-служба Покровської МВА.

Важливу роль комунальних підприємств міста відзначив й начальник Покровської МВА Сергій Добряк: «Від вас залежить, чи буде в крані вода, чи буде тепло в оселях, чи вивезене сміття. Я щиро дякую усім, хто в найскладніші часи, а вони ще не закінчились, стояв на сторожі тепло- та водопостачання. Ви довели, що разом ми можемо долати всі складнощі». 

За сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків та з нагоди святкування Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення найкращі представники професії отримали почесні грамоти та подяки від Покровської МВА.

Гарний святковий настрій учасникам заходу створили своїми виступами творчі колективи вихованців музичної школи і ЦТД.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW