Вночі на кордоні в Одеській області чули пострілиЦієї ночі, 14 березня, на кордоні в Одеській області було чутно постріли. Це прикордонники ловили порушників.

Про таке повідомили у пресслужбі Ізмаїльського прикордонного загону.

Трьох громадян України затримали на державному кордоні о 3 годині ночі, поблизу села Виноградівка Болградського району. Отримавши інформацію про появу невідомих у населеному пункті прикордоння, охоронці державного кордону перекрили ймовірні напрямки руху порушників. Один з нарядів побачив за допомогою тепловізора рух групи осіб в бік Молдови.

Порушники проігнорували неодноразову вимогу зупинитися і намагалися втекти, затримати їх вдалося після попереджувальних пострілів вгору.

Затримані виявилися чоловіками призовного віку з Донецької, Дніпропетровської та Львівської областей. Правоохоронцям вони пояснили, що транзитом через Молдову намагались потрапити до європейських країн.

На всіх трьох затриманих складені протоколи про адміністративні правопорушення за злісну непокору прикордонникам (ст. 185-10) та спробу незаконного перетинання кордону (ст. 204-1). Міру їхньої відповідальності за ці правопорушення визначить суд.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW