Робота в Одесі: актуальні вакансії з зарплатнею до 45 тисяч гривеньРедакція 048 знову зробив підбір актуальних вакансій з гідною зарплатнею.

Продавець-консультант мобільних телефонів та аксесуарів

Зарплата до 35 тисяч гривень на місяць

Роботодавець обіцяє, що ви отримаєте: Офіційне працевлаштування із 1 робочого дня, Оплачуване стажування — з першого дня стажування по 200 грн. на день та премія у розмірі 3000 грн у разі, якщо ви успішно пройшли стажування. Гарантований рівень мінімальної заробітної плати 20 000 гривень. Своєчасну виплату заробітної плати двічі на місяць. Гнучкий графік роботи — 4 робочих днів / 2 вихідні. Постійне навчання співробітників всередині компанії. Кар'єрне зростання за короткий термін. Різні бонуси та премії, це означає, що можна заробити більше ніж вказано у вакансії.

В ваші обов'язки буде входити: Обслуговування клієнтів компанії, продаж товарів, бажання вчитися та розвиватися і звісно ж вміння працювати в команді.

Ця вакансія вам підходить якщо ви: порядна та пунктуальна людина. Як зазначено в описі вакансії - це важливий показник серйозності майбутнього робітника. Також важливо бути цілеспрямованим та результативним для того, щоб можна було досягти максимальних результатів. А ще майбутній кандидат має бути комунікабельним та ініціативним.

Бажано мати рік досвіду роботу на аналогічній посаді.

Торговий представник на авто компанії

Зарплатня 40 тисяч гривень на місяць

Щоб стати торговим представником у цій компанії треба: мати посвідчення водія категорії «В» (стаж водіння не менше 1 року). авто не обов’язково. Досвід роботи. (бажано). Вища освіта. (бажано). А також потрібно бути Комунікабельним, порядним, цілеспрямованим.

Майбутній працівник має виконувати наступні задачі: виконання поставлених планів та завдань, розширення, ведення клієнтської бази. складання замовлень. викладання товару відповідно до «Стандартів Компанії», мерчандайзинг.

Якщо кандидат підійде на цю вакансію то, він отримує: заробітну плату 40 000 грн, дадуть робочу машину. Офіційне працевлаштування, соціальний пакет, молодий та дружній колектив, стабільність, можливість кар'єрного та професійного зростання всередині компанії, навчання бізнес тренерами.

Звертатися за телефоном +380932178821

Менеджер з продажу

Зарплата до 45 тисяч гривень

До кандидата на цю вакансію є наступні вимоги: молода людина до 35 років, має бути досвід у продажах мінімум один рік, мати грамотну українську мову, щоб вести бесіди з клієнтами. Завжди приділяти увагу зовнішньому вигляду. Бути амбітним та доброзичливим.

Ві обов’язки майбутнього працівника входитиме: обробка заявок, ведення CRM, участь на виставках і форумах, проведення презентації продукту або послуг клієнту, проведення первинних переговорів з клієнтами, підготовка комерційної пропозиції, узгодження із замовником договору на поставку/надання послуг.

Роботодавці пропонують простору локацію. Зручний графік — з 10 до 18. Плаваючі 2 дні на тиждень вихідні. А також раз на 3 місяці оплачують навчання на 80%, щоб працівник міг постійно розвиватися.

Бонус: Якщо майбутній працівник не палить, то йому будуть доплачувати 500 гривень на місяц. Бо компанія притримується здоровий спосіб життя.

Звертатися за номером 0953300005AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW