"Наркоаграрій": поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жителя Ізмаїльського районуПід час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання 36-річного чоловіка правоохоронці виявили теплицю з насадженнями наркомісткого зілля, яке господар ретельно обробляв.

Про це повідомили у ГУНП Одеської області

Зі слів громадянина, він сам засіяв теплицю насінням конопель. Після сходів проводив обробку – поливав, знищував бур’яни. Рослини вирощував з метою виготовлення канабісу для власного вживання.

Дізнавачі поліції вилучили з обійстя «наркоаграрія» незаконно вирощені кущі конопель і скерували їх на експертне дослідження, яке підтвердило наркотичний вміст речовини. 

Згідно з чинним законодавством, правопорушнику загрожує покарання штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 – 8500 гривень) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років», - прокоментував начальник сектору дізнання відділення поліції № 2  Ізмаїльського районного відділу поліції Геннадій Куртев.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW