НКРЕКП у березні розгляне питання про поетапне підвищення тарифів на водуНаціональна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) планує у березні 2023 року включити до порядку денного засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання питання про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Про це повідомляється на сайті НКРЕКП.

Зазначається, що опрацьовується можливість встановлення вказаних тарифів двома етапами: з 1 квітня 2023 та з 1 липня 2023, з урахуванням зазначених в обґрунтувальних матеріалах підходів.

Наголошується, що проєкти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення були ретельно перевірені, їх зміна відповідає вимогам чинного законодавства.

Також повідомляється, що з метою стримування фінансового навантаження на споживачів, та в той же час для забезпечення їх послугами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення належної якості Регулятором були мінімізовані витрати у структурі тарифів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW