6-річний співак з Тернопільщини став зіркою мережі "Тік-Ток"6-річний житель Тернопільської області Макар Лишак з Микулинців ще добре не навчився читати, а вже співає та підкорює своїм голосом соціальні мережі.

Як інформують"Тернополяни", декілька місяців тому Макарчик став справжньою зіркою мережі «Тік-Току».

Відео, на якому юний співак натхненно виконує відому пісню Христини Соловій «Українська лють», підкорило соціальні мережі, люди з усього світу переглядали, поширювали, ставили вподобайки.

Юний співак-патріот Макар Лишак з піснею «Українська лють» зайняв І-е місце у номінації «Вокал» на всеукраїнському мистецькому конкурсі «Муза».

А зовсім недавно у мережі «Тік-Ток» знову з’явився ролик, де хлопчик зворушливо виконує пісню «Зупиніть війну».

«Цю пісню Макарчик присвячує усім дітям», - підписала відео бабуся хлопчика Ольга Пакіж, бібліотекар Микулинецької книгозбірні, активна учасниця народного аматорського лемківського хору «Барвінок».

Менше ніж за дві доби відео із маленьким співаком переглянуло більше 2,4 мільйона глядачів зі всього світу.

«Я більше не буду плакати, я більше не буду боятись», - співала дитина, долучаючи і свій голос для Перемоги.

Хлопчик росте у співочій і дружній українській родині, де співають і мама, і тато, і сестричка, і бабуся. А ще Макар мріє, щоб його хресний повернувся з війни.

Заспівати цю пісню запропонувала Макарчику директор Микулинецького будинку культури Олександра Жирук, і вперше вона прозвучала на патріотичному заході до Дня Героїв Небесної сотні. За словами пані Олександри, допомагала юному артистові ціла мистецька команда працівників будинку культури – художній керівник Надія Бігун, Іван Петровський (звук), Степан Критишин (запис).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW