Зрадниця із ОСББ «Азов’є», - ВІДЕО



Гроші не допомагають людям краще ставитись до своєї країни. 8 років українська влада будувала в Маріуполі вітрину Донбасу. Влада казала: ми покажемо людям в Донецьку, яким може стати місто, коли там Україна, і вони захочуть до нас приєднатися. По факту вони не схотіли – вони зненавиділи Україну, і окремо маріупольців, ще більше.

Але гроші не допомогли не тільки донецьким. Вони і маріупольцям не допомогли. Можна мати гідну роботу, зарплату, користуватися привілеями, отримувати нагороди від влади. А потім сказати – хочу жити в росії. Як це робить пані Людмила Іосіфовна Яковлева. Голова ОСББ «Азов’є» потрапила у фільм російського журналіста Олександра Штефанова «Звичайна денацифікація». Журналіст намагається робити з себе «хорошего русского», але так і не наважується сказати, хто ж зруйнував Маріуполь. Лише сором’язливо посилається на закон про дискредитацію збройних сил росії.

За довоєнні часи Людмила Яковлєва була зіркою екранів. Вона постійно потрапляла в телевізійні сюжети як зразковий керівник ОСББ. Наш сайт теж про цю пані писав. 

Будинок по Латишева, 35, в якому вона мешкала, певний час обслуговувався осучасненим жеком під назвою «Місто для людей». Погано з господарством там було, і нарешті люди спроміглися створити ОСББ, Людмилу Яковлеву обрали керівником. І засяяла її зірка.

Жінка виявилась вправною. В 2020 році виграла конкурс на краще ОСББ у Маріуполі. Приз виграла, квітів накупила для двору. 

Зрадниця із ОСББ «Азов’є», - ВІДЕО, фото-1

Фото пресслужби Маріупольської міськради

Коли в місті сталася злива в 2021-му, і багато будинків в Маріуполі затопило, Латишева, 35 дуже постраждав. І виконком позачергово виділив на нову кровлю для будинка 2 млн грн. Як же Яковлева цим пишалась, розповідала всім, що мер особисто на дах залазить кожні 2 тижні.

Але коли почалась повномасштабна війна, пані Людмила забула, що жила в Україні добре, користувалась повагою. Вона, сидячи під бомбами,  чекала на росію.

Латишева – це Черьомушки. Мікрорайону майже немає. В кінці березня  - квітні тут були страшні обстріли. Будинок по Латишева теж наполовину вигорів. З цілого будинку залишилось всього чотири квартири, людии залишились жити там і далі. Людмила Яковлева каже, що в Маріуполі офіційно називають цифру 73 тисячі загиблих, а не офіційно – 130 тисяч. Але це нічого не змінює в її ставленні до росії – вона все одно хороша. Ну а проблеми, які зараз існують в окупованому місті – то все від ДНР, вони погані. Російський порядок тільки встановлюються, каже жінка.

Заради своєї посади в ОСББ, лояльності влади і грошей вона була згодна лицемірити багато років і свою любов до росії не демонструвати. Тепер ховає в шафці грамоти от мера.

Таких серед членкинь комітетів самоорганізації населення та ОСББ було багато. Влада не шкодувала грошей на це. За останні п'ять років напередодні повномасштабної війни на потреби КСН та ОСББ скерували більше 1 мільярд гривень. Це була армія міської влади, яка використовувала цей людський ресурс як таран, для вирішення складних ситуацій в комунікації з міським активом, використовувала для масовки. Пам’ятаєте в 2016 році знакове зібрання в актовому залі ПДТУ, коли обговорювали екологічну програму і дозвіл на викиди для двох металургійних комбінатів? Ось ці люди, в тому числі і Яковлева, сиділи в залі і кричали, що їм не потрібна екологія.

То чи варто зараз дивуватись, що люди, які готові за гроші та лояльність виконувати будь які накази влади, зараз з такою ж легкістю їдуть вже на державну зраду?

Зараз вони ховають свої дипломи шафку. Але не викидають. Бо повернеться Україна можна буде витягти і знову прикидатись далі, що любиш цю країну.

Питання лише одне: що робити після повернення з усіма цими людьми.

Більше про колаборантів та зрадників читайте в нашому спецпроєкті.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW