У 30 ОМБр попередньо встановили особу бійця, якого на камеру розстріляли окупанти, - ФОТОВчора в соціальних мережах та засобах масової інформації було оприлюднено відеозапис розстрілу військовослужбовця Збройних Сил України, якого російські окупанти стратили після його слів "Слава Україні!" За попередніми даними, загиблим є військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади Тимофій Миколайович Шадура. 

Про це повідомляється на сторінках у соцмережах 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

Тимофій Шадура вважається зниклим безвісти з 3 лютого 2023 року після бойових дій в районі міста Бахмут.

Наразі тіло нашого військовослужбовця знаходиться на тимчасово окупованій території. Остаточне підтвердження щодо особи буде встановлено після повернення тіла та проведення відповідних експертиз.

Командування 30-ї окремої механізованої бригади і побратими Героя висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Помста буде невідворотною. 

ОК "Північ" зазначає:

"Розстріл беззбройного полоненого – цинічне й зухвале нехтування Нормами міжнародного гуманітарного права та звичаїв війни. Так вчиняють нікчемні вбивці, але не воїни. Російські окупанти вкотре засвідчили, що головною їхньою метою в Україні є лише звіряче винищення українців. 

Особу мужнього українського воїна попередньо встановлено. 

Остаточну відповідь дадуть відповідні експертизи.

Жодна смерть нашого воїна не залишиться без відплати. Але ми зробимо це у законний та справедливий спосіб – на полі бою, в суді або в міжнародному трибуналі".

У 30 ОМБр попередньо встановили особу бійця, якого на камеру розстріляли окупанти, - ФОТО, фото-1

У коментарях люди висловлюють співчуття рідним. У ці дні українці створюють художні зображення Героя і присвячують йому поезії:

Дмитро Бойко:

Він не підняв руки в гору

У орків життя не просив

В очі дивився ворожі

І по-тихеньку палив

Ось і кінець сигарети...

Подумки вдома вже був,

І посміхнувшись родині,

СЛАВА УКРАЇНІ! гукнув...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW