Під суд відправлять псевдочиновників окупаційної влади на Запоріжжі та екс-керівника «Мелітопольгаз»Київська міська прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно п’яти високопосадавців окупаційної влади Запорізької області – «председателя Совета министров ВГА Запорожской области», двох його заступників, «министра промышленности и энергетики», а також генерального директора «ГУП «Мелитопольгаз».

Про це повідомили в пресслужбі Офісу ГПУ, передає 061.

Розслідуванням встановлено, що в березні 2022 року збройні сили РФ, окупувавши частину Запорізької області, у тому числі Мелітополь, утворили псевдодержавні органи – «Военно-гражданскую администрацию Запорожской области», «Совет министров ВГА Запорожской области» та інші фейкові установи.

Органи столичної прокуратури задокументували злочинну діяльність трьох громадян РФ  та двох громадян України, які, перебуваючи на керівних посадах в органах окупаційної влади, організовують та контролюють роботу псевдодержавних установ. Вони незаконно привласнюють майно українських підприємств та захоплюють ключові об’єкти інфраструктури на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Зокрема, на виконання злочинних наказів окупаційної влади здійснено від’єднання електропостачання та газорозподільних мереж на тимчасово окупованій територій Запорізької області від систем України з їх подальшою інтеграцією у системи РФ.

Трьом громадянам РФ – «председателю Совета министров ВГА Запорожской области», «заместителю председателя Совета министров по инфраструктурному развитию» та «министру промышленности и энергетики ВГА Запорожской области» інкриміновано посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Ще двом громадянам України – «заместителю председателя Совета министров по экономике и финансам» та генеральному директору ГУП «Мелитопольгаз», який керував ПрАТ «Мелітопольгаз» до його захоплення окупантами інкриміновано пособництво державі-агресору 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW