Афіша Театру імені Лесі Українки у Кам'янському на 09-12 березняВ перший весняний вікенд театр Кам’янського підготував для своїх глядачів приємний подарунок – прем’єру детективу «Мишоловка», який поставив заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков за легендарною п’єсою Агати Крісті. А ще кам’янчани цими вихідними можуть побувати на концерті, посміятись на комедії, а подивитись чудову казку.

Нова сцена (вул. М. Лисенка, 24)

9 березня, 18:00 – «УКРАЇНСЬКА РАПСОДІЯ», концерт поширеного складу камерного оркестру під керуванням зас. артиста України Олександра Володіна.

В програмі – духовна музика митців ХVIII століття Дмитра Бортнянського і Максима Березовського, твори засновника української національної музики Миколи Лисенка, популярні композиції Рейнгольда Глієра, Мирослава Скорика, Ігоря Шамо, Платона Майбороди.

12 березня, 16:00 – «ОБЕРЕЖНО, ЖІНКИ!», комедія на 2 дії.

Головний герой, французький художник Серж Дюбуа, кохає одразу трьох жінок. Кожна має свій неповторний характер, вони всі є для нього жіночим ідеалом. Але що робити жінкам у цій ситуації? Особливо коли вони дізнаються, що серце їх коханого не належить їм повністю.

Основна сцена (пл. 250 річчя міста, 2)

11 березня, 16:00 – ПРЕМ’ЄРА! «МИШОЛОВКА. ВБИВСТВО НА КАЛВЕР-СТРІТ», детектив на 2 дії за п’єсою Агати Крісті.

Дія відбувається в засніженому приватному пансіоні, де через непогоду застрягли семеро його мешканців. Раптом у пансіон заявляється поліцейський сержант і повідомляє, що тут має статися злочин. Хтось із тих, хто перебуває в пансіоні – майбутня жертва, а хтось – убивця… Страх поселяється в готелі… Неприязнь, підозри, ненависть змінюють постояльців, та їхніх господарів! Минуле повертається, породжуючи серію таємничих убивств.

12 березня, 11:00 – «БІЛОСНІЖКА ТА СІМ ГНОМІВ», музична казка за мотивами творів братів Грімм.

Чарівна історія про добру Білосніжку, лиху Королеву, веселих Гномів та прекрасного Принца завжди захоплює. А вистава про Білосніжку готує для глядачів багато сюрпризів. Дітки дізнаються імена гномів, познайомляться з Кактусом і Ромашкою, знову переконаються, що дружба, любов і доброта завжди перемагають.

Читайте також: Як легко розрахувати реальну витрату пального будь якого авто та скоротити його: проста формула та рекомендації

Компенсація за житлово-комунальні послуги від держави в розмірі 50%: хто та як може отримати

Мобілізація в Україні: ця категорія чоловіків має 100% бронь від мобілізаціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW