Митці з Житомирщини подали заявки на програму «Відновлення культурно-мистецької діяльності»Наприкінці січня 2023 року Український культурний фонд завершив приймати заявки на грантову програму «Відновлення культурно-мистецької діяльності». Основна мета програми – в умовах повномасштабної війни забезпечити та підтримати відновлення культурно-мистецької діяльності митців та інституцій сфери культури України.

Загалом до Фонду надійшло 650 аплікаційних пакетів, однак 7 з них були відкликані заявниками.

Безумовними лідерами за кількістю поданих заявок стали Київ, Львівська та Дніпропетровська області. Від Житомирської області надійшло 7 проєктів та 5 стипендій.

138 заявок на програму надійшло від фізичних осіб. Водночас серед організаційних форм у трійку лідерів увійшли фізичні особи-підприємці, громадські організації та комунальні установи.

За секторами культури та мистецтв на першому місці – аудіовізуальне мистецтво, за ним – культурні та креативні індустрії, а також сценічне та перформативне мистецтво.

Загальний запит на фінансування проєктів за програмою «Відновлення культурно-мистецької діяльності» становить 459, 45 млн гривень.

До речі, серед заявників грантової програми більшість становлять представники вікової групи 35-50 років. За гендерним співвідношенням у командах переважають жінки.

Наразі за програмою триває експертне оцінювання проєктних заявок, рейтинговий реєстр буде опублікований до 13 березня відповідно до Календаря проведення конкурсного відбору.

Джерела: Український культурний фонд та Житомирська ОВА

Митці з Житомирщини подали заявки на програму «Відновлення культурно-мистецької діяльності», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW