Сьогодні окупанти атакували Нікопольський район п‘ять разів, під ворожим вогнем опинилися 4 громадиНапружений день. Сьогодні окупанти атакували Нікопольський район п‘ять разів.  Під ворожим вогнем з важкої артилерії опинилися чотири тамтешні громади – Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська. Люди, на щастя, не постраждали.

Про ситуацію на Дніпропетровщині станом на вечір 2 березня 2023 повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

В одному з сіл Марганецької громади внаслідок обстрілу понівечено два приватні будинки, дві автівки та гараж. 

Ворожих атак в інших районах Дніпропетровщини протягом дня не зафіксовано.

"Знову бачу запитання стосовно того терору, який чинять окупаційні війська рф на Нікопольщині. Пояснював вже неодноразово, поясню ще раз: наш ворог – підлий, він не знає, що таке людяність. Енергодар на Запоріжжі тимчасово окупований, і звідти росіяни гатять через водосховище по мирним громадам Нікопольського району. Окупанти прикриваються атомною електростанцією, біля якої знаходяться. Втім наші Сили оборони роблять і зроблять все можливе та неможливе, щоб вичистити кожен сантиметр української землі від російської гнилі", - зазначив Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW