Житловий сертифікат, або грошова компенсація: Рада прийняла закон про компенсацію за зруйноване чи пошкоджене під час війни житлоБлизько 5 тисяч багатоповерхівок та приватних будинків пошкоджено чи зруйновано на Дніпропетровщині, починаючи з 24 лютого 2022 року. Днями Верховна Рада прийняла Закон про компенсацію за зруйноване чи пошкоджене під час повномасштабної війни житло.

Як повідомляє у Телеграм голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, власники знищених квартир та інших житлових приміщень зможуть отримати житловий сертифікат і матимуть змогу самостійно обрати населений пункт для його використання. 

Власники зруйнованих приватних будинків зможуть обрати або житловий сертифікат на купівлю квартири чи будинку, або грошову компенсацію, яка перераховуватиметься на рахунок зі спеціальним режимом використання для фінансування будівництва. 

Щодо грошової компенсації за пошкоджене майно – для таких випадків передбачено відновлення житлового фонду шляхом будівельних робіт чи/або надання будівельних матеріалів.

Українці можуть подати заявку на відшкодування через додаток «Дія», нотаріуса, ЦНАП або органи соціального захисту. Ці заявки розглядатимуть спеціально створені в громадах комісії.

Зазначається, що цей закон ще має підписати Президент України. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW