У Запоріжжі суд закрив провадження щодо начальника транспортного управління за користування службовим автоЖовтневий суд Запоріжжя закрив провадження про адміністративне правопорушення начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв`язку Запорізької міської ради у справі щодо порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень передає 061.

Відомо, що саме через цю історію в міськраді розпочали службове розслідування щодо керівника управління транспортного забезпечення Олега Марголіна з його відстороненням, хоча саме в цей час посадовець знаходився на лікарняному.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, ще 27 грудня 2021 року Марголіна помітили на службовому автомобілі біля гіпермаркета «Епіцентр». Скільки посадовців органів місцевого самоврядування насправді використовують службові автомобілі складно порахувати, але чомусь пригрозити пальцем вирішили Марголіну. Правоохоронці побачили в його діях суперечність між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, бо він не повідомив Запорізьку міську раду про наявність реального конфлікту інтересів при користування службового автомобіля в своїх особистих (майнових) інтересах.

Сам посадовець в суді повідомив, що насправді не користувався службовим автомобілем поза робочий час. Зазначені події відбувались 27 грудня, точно сказати чи перебував він у той час на лікарняному він не може, оскільки переніс сім операцій та його лікувння зайнято тривалий час. Додатково зазначив, що в управлінні з питань транспортного забезпечення на балансі перебуває тільки один автомобіль, яким можуть користуватись співробітники, зазвичай він користувався особистим автомобілем. Вважає себе невинуватим.

Його адвокатка зазначила, що протокол склали зі спливом понад місяця із дати зазначеної в документі. Також, протокол складено не в присутності посадовця та йому навіть не в було вручено примірник протоколу, також він не викликався для складання протоколу та не отримував виклику для надання пояснень.

Прокурор зазначила, що на її думку реальний конфлікт інтересів полягав в тому, що в час користування начальником службовим автомобілем інші працівники управління не могли використати службовий автомобіль з метою виконання службових обов`язків.

Розглянувши всі докази, суд дійшов до висновку про те, що суперечність між його приватним інтересом та службовими повноваженнями в результаті використання ним службового автомобіля у позаробочий час не могла виникнути через його тимчасове відсторонення від посади та перебування на лікарняному. А це означає, що відсутній реальний конфлікт інтересів та, відповідно, відсутній обов’язок повідомляти про його наявність Запорізьку міську раду.

Суд прийняв рішення провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності закрити у зв`язку з відсутністю у його діях складу адміністративного правопорушення.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі керівник транспортного управління мерії через суд оскаржив своє відсторонення від посади.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW