«У війни очі різні, а в перемоги будуть однакові» - сапер «Абат» з Тероборони ВінниччиниВійна вплинула на багатьох українців. Сапер інженерно-саперного взводу Терборони Вінниччини з позивним "Абат" бачить це у очах співрозмовників. Чоловік допомагає знешкоджувати небезпечні "подарунки" від ворога, що рятує як побратимів, так і цивільних.

Про це повідомляють у 120 бригаді територіальної оборони ЗСУ.

"У війни очі різні, а у перемоги будуть однакові. На все життя залишились в пам’яті очі люблячої дружини і доньки, які тебе відправляли на війну. Дуже різні погляди жителів Бахмута – від неприхованої неприязні до мольби: «Ви ж нас не покинете?» Не за віком дорослі очі дітей в укриттях із німим запитанням: «Скільки це ще буде тривати?» Здивовані очі іноземців: «Ми не сподівались, що українці так вперто будуть воювати!» Захопливі очі дітей із Бородянки, що посміхаються скрізь сердечка стулених долоньок: «Дякуємо, що повернулись!» Очі побратимів на алеях Слави від яких рветься серце. Очі війни дуже різні, а очі перемоги у всіх будуть однакові: очі радості і гордості: «Ми перемогли!»", - каже «Абат».

За словами військового, їхній підрозділ почав формуватися з початку активної фази воєнних дій. Люди добирались ретельно, на добровільній основі. Інженери, водії, вчителі, електрики, медики, кухарі, будівельники і це ще не весь перелік спеціалістів, які полишили улюблену роботу та стали на захист країни. Загалом у їхньому взводі кількість дипломів про вищу освіту вдвічі перевищує кількість особового складу. А ще, якщо додати військовослужбовців, які мають попередній бойовий досвід, то нас точно не переможе жодна армія світу.

"Найважче в нашій роботі це очікування на повернення товаришів із бойових завдань, – розповідає військовослужбовець із позивним «Абат» – сапер інженерно-саперного взводу окремого батальйону 120 бригади Сил територіальної оборони Вінниччини ЗСУ. – Незалежно від місця перебування підрозділу, часто виникає необхідність виконання бойових завдань, як правило це інженерно-саперна розвідка: зачистка позицій, полігонів, обладнання і обслуговування інженерно-саперних загороджень. Це все звучить буденно і зовсім не романтично. Практична робота досить рутинна і вимагає неабиякого терпіння. Позитиву додає лише те, що вона допомагає зберегти життя бойових побратимів".

Робота інженерно-саперного взводу надзвичайно різноманітна. Вона потребує певного рівня технічних знань і специфічних навичок поводження із вибуховими речовинами. Військовослужбовцям довелося багато навчатись і починати з азів. Основна вимога в процесі підготовки – дисципліна і чітке виконання досить жорстких правил. Парадоксально звучить, але експромти дозволяються лише добре обдумані і підготовлені. Значну частину часу займає самопідготовка, бо сапер, який припинив вчитись, переймати досвід інших колег і особливо досвід ворога має шанс різко закінчити свою не лише бойову біографію.

Джерело: https://vinbazar.com/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW