У Харківській області затримали колишнього депутата: він співпрацював з окупантамиВ ході досудового розслідування встановлено, що у жовтні 2020 року 57-річний мешканець міста Куп’янськ був обраний депутатом Куп’янської районної ради Харківської області.

Як тільки окупанти захопили населені пункти Харківщини, чоловік перейшов на бік ворога, інформує поліція Харківської області.

6 липня 2022 року наказом так званого «и.о. главы временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области» зловмисника було призначено на посаду: «Исполняющего обязанности начальника отдела здравоохранения Временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области». Колишній народний обранець активно працював на новій посаді та виконував обов’язки, пов’язані зі здійсненням організаційно - розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

23 лютого слідчі Куп’янського РВП під процесуальним керівництвом Куп’янської окружної прокуратури повідомили 57-річному мешканцю Харківщини про підозру у скоєнні злочину.

Зловмисника затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW