Два варіанти ділянок для будівництва індустріального парку розглядають у Луцькій громадіДва варіанти ділянок для будівництва індустріального парку розглядають у Луцькій громаді, фото-1

Майбутній індустріальний парк можуть побудувати біля Княгининка або в Прилуцькому.

Про це йшлося на сесії міськради 22 лютого, – повідомляє журналістка Район.Луцьк.

Луцький міський голова Ігор Поліщук зазначив, що наразі профільна комісія пропрацьовує два варіанти ділянок для будівництва індустріального парку. Перша ділянка знаходиться поблизу Княгининка за селом Милуші.

«Власне, там не 10 гектарів, як нам треба, а лише вісім. Тому ми зараз ведемо переговори з мешканцями про викуп сусідніх ділянок», – додав міський голова.

Проте, основною проблемою цієї території є те, що вона на великій відстані від усіх комунікацій. Туди доведеться проводити електрику, воду, каналізацію, а також облаштовувати під’їзди. Це обійдеться досить дорого.

Паралельно пропрацьовують окремі території села Прилуцьке неподалік кільця Єршова-Карбишева. За словами Ігора Поліщука, облаштування парку там обійдеться дешевше для громади, бо туди набагато легше провести комунікації. Після того, як обидва варіанти детально розглянуть та проаналізують, відбудеться голосування за один із них.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW