10 тис. дол. США за уникнення кримінальної відповідальності: на Дніпропетровщині військовий намагався дати хабар співробітнику ДБР, - ФОТОЗа процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері викрито й повідомлено про підозру начальнику відділення персоналу штабу військової частини за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 КК України).

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері південного регіону.

Встановлено, що вказаний військовослужбовець надав старшому слідчому відділу ДБР неправомірну вигоду в сумі 10 000 дол. США за непритягнення його до кримінальної відповідальності за фактом привласнення грошових коштів.

21 лютого, під час передавання частини грошових коштів у сумі 5000 дол. США, вказану особу затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

22 лютого затриманому повідомлено про підозру й готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Дніпрі) ТУ ДБР, розташованого у м. Полтаві, оперативний супровід ‒ Третій оперативний відділ ТУ ДБР, розташованого у м. Полтаві.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW