Колишній заступник голови Одеської області, якого підозрюють у хабарництві, хотів повернути посадуЗвільнений із скандалом колишній заступник голови Одеської області Олег Муратов не зміг повернути посаду.

Про це стало відомо з судового реєстру.

Відповідно до рішення суду, він не подав позовну заяву у встановлений законом місячний термін. Голова Одеського окружного адміністративного суду, суддя Анатолій Радчук, зазначив у своєму рішенні, що Муратов дізнався про звільнення ще 10 січня. Відповідно, місячний термін на звернення до суду розпочався 11 січня 2023 року та закінчився 10 лютого 2023 року. Позовна заява була сформована представником Муратова у системі «Електронний суд» 12 лютого та зареєстрована в Одеському окружному адміністративному суді лише 13 лютого.

Нагадаємо, в Одесі за підозрою в корупції 5 січня затримано віце-губернатора Олега Муратова. Його звинуватили у вимаганні хабара у 35 тисяч доларів. Затримання провела СБУ. Але незабаром чиновник вийшов зі слідчого ізолятора під заставу розміром у 3 мільйони 200 тисяч гривень. Після чого його було звільнено 10 січня наказом голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW