Що буде з курсом долара навесні 2023 року за прогнозами експертів: чи варто очікувати змінОстанніми місяцями в Україні спостерігається деяка стабілізація валютного ринку: коливання курсу долара є, але вони незначні. На думку аналітиків, навесні ситуація зберігатиметься.

Зупинимося на прогнозах деяких експертів.

Згідно з аналітикою економіста Данила Моніна, курсова ситуація буде стабільною, а різке подорожчання американської валюти можливе лише у разі затримок фінансування.

Директор департаменту казначейства ComInBank Герман Марченко висловив думку, що амплітуда коливань готівкового курсу долара у березні становитиме 39,5 – 41 гривень за долар.

Він вважає, що фінансова ситуація буде подібна до лютневої і, хоча військові ризики впливають на ринок валюти, віра у ЗСУ та психологічна стійкість українців нівелюють панічні настрої.

Економіст Олег Гетьман припускає, що готівковий курс долара коливатиметься в районі фіксованого. Експерт зазначає, що динаміку курсу задає Нацбанк, тому найближчим часом суттєвого подорожчання «зеленого» не повинно бути.

Читайте також: Непридатність до військової служби: які хвороби травної системи є основоюAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW