У Миколаєві буде діяти програма розвитку української мови. Що вона передбачає У Миколаєві затвердили  програму розвитку і функціонування української мови у місті на 2023 - 2025 роки.

Як повідомляє редакція 0512, 23 лютого, в ході сесії міськради, депутати одноголосно підтримали цю програму. 34 - "За"

Начальник управління культури Юрій Любаров розповів більш детально про програму. За його словами, розвиток функціонування української мови у Миколаєві полягає у тому, що в місті будуть проходити різноманітні заходи для популяризації української мови.

- Це буде розвиток української мови і на базі бібліотек; це буде організація додаткових заходів; розробка україномовних продуктів; постановка аматорськими театрами україномовних спектаклів; розміщення на веб-ресурсах додаткових матеріалів про культурну спадщину, а також забезпечення виконання вимог нормативно-правових актів щодо функціонування нашої мови в усіх наших галузях. Також на місцевому рівні проведення книжкових фестивалей, ярмарок, популяризація творчості українських письменників. Проведення в закладах культури просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію мови. А також повне дотримання надавачами послуг законодавства про Державну мову, - це головне, що є, - сказав Любаров.

Така програма приймається в Миколаєві вперше. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW