На Запоріжжі комерсанти уклали фіктивні угоди, щоб не сплачувати в бюджет 800 тисяч гривеньСуд підтримав позов Пологівської окружної прокуратури в інтересах Оріхівської міської ради до приватного підприємства про визнання недійсними договорів купівлі-продажу нерухомого майна та припинення речових прав на нерухоме майно.

Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури, передає 061.

Ще в 2019 році рішенням суду задоволено вимоги прокурора, з товариства до місцевого бюджету стягнуто майже 800 тисяч гривень доходу, отриманого від безпідставно набутого майна.

Із метою ухилення від виконання судового рішення компанія на підставі фіктивних правочинів передала належний йому цілісний майновий аграрний комплекс, на який можливо було звернути стягнення, на користь «іншого» товариства, власником якого теж є він. А зі спливом певного часу аналогічним чином відчужив зазначене майно на користь третьої юридичної особи, яка також належала йому на праві власності.

Суд погодився з позицією прокурора про те, що новий власник об’єктів нерухомості є та ж сама фізична особа та відчуження майна здійснено з метою ухилення від погашення боргу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі приватизують три великих промислових підприємства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW