Студенти СНАУ відвідали ферму з розведення благородних оленівСтуденти біолого-технологічного факультету, факультету ветеринарної медицини та факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету на чолі з деканами Вікторією ВЕЧОРКОЮ, Олександром НЕЧИПОРЕНКОМ та Ольгою БАКУМЕНКО 15 лютого 2023 року здійснили візит до підприємства ТОВ «ЧЕРВУС».

Головна мета: підписання договору про співпрацю з ТОВ «ЧЕРВУС», узгодження питання практичної підготовки студентів, обговорення перспективи відкриття нової магістерської програми «Вольєрне розведення мисливських тварин».

Спочатку студентів ознайомили з матеріально-технічною базою товариства, показали поголів’я.

Дмитро РУСАНОВ, власник ферми з розведення благородних оленів, розповідав молоді про свій досвід і давав настанови: «Потрібно, щоб Ви не просто прийшли працювати на підприємство і виконували те, що Вам кажуть, а щоб Ви повністю розумілися у своїй справі. Це все досвід. Усі просять спеціаліста. Вольєрне розведення мисливських тварин – справа з величезною перспективою на майбутнє, тому створення освітніх програм зараз як ніколи актуально».

Провели учасники і пленарну частину на базі ТОВ «Агрофірма Козацька», у рамках якої Вікторія ВЕЧОРКА, декан біолого-технологічного факультету СНАУ, презентувала освітню програму «Вольєрне розведення мисливських тварин». Дмитро РУСАНОВ окреслив шляхи і перспективи організації практики та стажування для студентів Сумського національного аграрного університету.

Наприкінці візиту було підписано угоду про співпрацю та Меморандум між Сумським національним аграрним університетом та ТОВ «ЧЕРВУС».

Колектив Сумського НАУ дякує Віктору ГАЛІ, власнику ТОВ «Агрофірма Козацька» та Дмитру РУСАНОВУ, власнику ТОВ «ЧЕРВУС» за теплий прийом, гостинність та інформативність.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW