Україна обміняла церковника-колаборанта УПЦ з Донеччини на 101 полоненогоУчора Україні вдалося обміняти одного церковника-колаборанта УПЦ (МП) на 101 військовополоненого.

Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, пише УП.

"Вчора, щоби повернути наших хлопців, на запит тієї сторони і за власною згодою був переданий один колаборант, так званий священнослужитель Московського патріархату, який сприяв окупантам, зливав різноманітну інформацію, допомагав проводити так звані псевдовибори. РФ запросила, Україна не стала заперечувати, він сам був лише за, це допомогло повернути наших захисників додому. Ця робота буде тривати", – сказав він.

За даними журналістів, йдеться про настоятеля Свято-Казанської парафії Горлівської єпархії УПЦ (МП) Миколу Зірку.

Напередодні стало відомо, що цього церковника-колаборанта було засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, шо Україна й Російська Федерація 16 лютого здійснили черговий обмін військовополоненими, внаслідок якого на підконтрольну Києву територію повернулися 100 військових і одна цивільна особа, а до Росії – 101 військовослужбовець.

Серед звільнених бійців – нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ. 94 з них – оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з "Азовсталі". Багато з героїв отримали поранення різної тяжкості.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW