Чернігівська біатлоністка завоювала "бронзу" Юніорського чемпіонату ЄвропиЗбірна України завоювала першу медаль на Юніорському чемпіонаті Європи з біатлону. Сталося це за підсумками змішаної естафети.

Про це повідомляє портал "Чернігівський спорт" з посиланням на "Суспільне.Спорт". 

У цій гонці Україна виступала у складі Степана Кінаша, Віталія Мандзина, Олександри Меркушиної та спортсменки з Чернігівщини Дарини Чалик. Для усіх біатлоністів – ця гонка була другою в рамках Юніорського Євро-2023.

Україні з першого етапу, на якому стартував Кінаш, вдалося закріпитися серед лідерів. Стартовий етап гонки Кінаш завершив четвертим, з відставанням в 16 секунд від першого місця.

Уже на другому етапі Віталій Мандзин підтягнувся до лідерів, після другої своєї стрільби навіть виходив першим, але зрештою передав естафету третім у групі з першою позицією. На середині гонки сформулося тріо лідерів – Італія, Німеччина та Україна, – які випереджали четверте місце уже на 40 секунд.

На третьому етапі за Україну бігла Олександра Меркушина, яка показала найкращий результат серед усіх атлеток. Олександра використала лише один додатковий патрон і на передачі естафети випереджала друге місце (Італію) на 22 секунди, а третє (Німеччину) – на 53 секунди. Усі інші команди відставали на понад дві хвилини.

На останньому етапі Дарина Чалик не змогла втримати перевагу у боротьбі з лідерками юніорського біатлону – Сарою Скатолло з Італії та Йоганною Пуфф з Німеччини.

На останню стрільбі Чалик прийшла разом зі Скатолло, але використала два додаткові патрони. Відтак італійка вийшла першою і завоювала “золото”, а українка на останнє коло вийшла одночасно з німкенею. Однак на заключних кілометрах Пуфф відірвалася від Чалик.

Чемпіонами Європи стали італійці, “срібло” виграли німці, а “бронзу” – українці. Для України – це перша медаль в історії змішаних естафет на чемпіонаті Європи.

  • Юніорський чемпіонат Європи: змішана естафета
  1. Італія (0+9) 1:20:34.0
  2. Німеччина (0+11) +10.3
  3. Україна (0+8) +36.8
  4. Франція (5+12)
  5. Австрія (2+12)

Нагадаємо, нещодавно Дарина Чалик не змогла стартувати на юніорському Кубку IBU через відсутність зброї. 

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW