Міграційна служба скасувала українське громадянство керівника Хустської єпархії УПЦ МП МаркаДержавна міграційна служба скасувала українське громадянство п’яти представників УПЦ (МП), а одному — закрила дозвіл на імміграцію. Про це пише LB.ua.

Рішення ухвалено ще на початку січня, коли указом президента було призупинено громадянство 13 представників УПЦ МП, і відповідно до ст. 21 Закону України “Про громадянство”. Воно стосується двох архиєпископів, єпископа та двох митрополитів.

Один з них — керівник Хустської єпархії УПЦ (МП) Марк (Петровцій). Як пише LB.ua, він вважається одним з найвпливовіших архієреїв УПЦ (МП) та чи не найбільшим лобістом “руського міра” на заході України. Митрополит Марк — постійний член Священного Синоду УПЦ (МП).

За інформацією з відкритих джерел, він має російський паспорт та відмовлявся скликати Собор УПЦ (МП) для того, аби розірвати адміністративну єдність з РПЦ. Священнослужитель також не благословив припинення поминання патріарха кіріла (гундяєва), як це зробив його колега митрополит Мукачівський Феодор.

Міграційна служба скасувала українське громадянство керівника Хустської єпархії УПЦ МП Марка (Петровція) , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW