Ще одна категорія громадян отримає можливість звільнитися з військової службиВ Україні добровольцями пішли тисячі чоловіків від 18 до 60 років. Після проходження лікарської комісії, встановлюється факт придатності. Усе це може вплинути на подальшу можливість звільнення.

Саме до переліку причин для звільнення нардепи хочуть внести правки. Тепер вагомою причиною може стати інвалідність I або II групи.

Демобілізація з інвалідністю

Законопроєкт №8412 вже зареєстровано у ВР. Ініціаторами стали військовослужбовці, які довго і наполегливо зверталися до керівництва. Вони просили їх звільнити зі служби, бо в них є інвалідність. Фактично, вони більше не можуть нести службу, а командири відмовляли їм у звільненні.

У самій процедурі була заковика: з інвалідністю могли не призвати на військову службу, але й демобілізації з цієї причини бути не могло.

Законопроєкт стосуватиметься тих, хто пішов воювати добровольцем, уже маючи інвалідність або отримав її під час війни. Раніше критерії інвалідності ніде не вказувалися. I та II групи тепер вважаються достатньою підставою для звільнення, якщо чоловік сам виявив таке бажання.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW