"Вже 75 000 українців здійснили обмін": названо умови, як безкоштовно замінити газові лічильникиВ Україні у період дії воєнного стану діє заборона на підвищення тарифів на комунальні послуги, зокрема на газ. У лютому постачальники оприлюднили річні ціни на блакитне паливо. Деякі громадяни матимуть змогу безкоштовно обміняти газові лічильники.

Як інформує "biz.today.ua", прес-службі Регіональної газової компанії повідомили, що споживачі, чиї будинки були пошкоджені внаслідок обстрілу російських окупантів, можуть міняти лічильники безкоштовно. Газовики після початку повномасштабної війни вже провели такі заміни 75 тисячам українців. Нові прилади встановлюють під час відновлення подачі газу до будинку – їх оплачують газорозподільні компанії.

Лічильники – вітчизняного виробництва, їх випускають у метрологічних центрах RGC Metering. Їх використання дало можливість газорозподільним компаніям швидко замінювати прилади обліку в зоні бойових дій, а не чекати на постачання від імпортних виробників.

Технічний директор РДК Сергій Бондар зазначив, що у разі відключення газу в будинку, слід написати заяву до газорозподільної компанії - і вона відновить подання послуги.

Показники лічильника за газ зняти просто: під час передачі даних потрібно записувати цілу цифру. Все, що вказано після коми, можна проігнорувати. Число після коми на деяких моделях не виводиться на циферблат тоді цифру треба записувати повністю. Щоб користувачі зручніше орієнтувалися, значення після коми часто відображаються рамкою або іншим кольором.

Нагадаємо, що газові лічильники поділяються на дві групи - електронні та механічні. Різниця між ними полягає у способі виведення інформації. Вона або виводиться на циферблат або відбивається на механічних коліщатках.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW