У захопленому Маріуполі зростає кількість могил - більшість із них безіменніУ тимчасово захопленому російськими військовими Маріуполі наразі зростає кількість могил, більшість із них безіменні.

Смертність зростає через відсутність умов для лікування та непридатні умови для життя.

Про це у Телеграмі повідомила Маріупольська міська рада.

«В окупованому Маріуполі зростає кількість могил. Більшість з них безіменні. Старокримський цвинтар постійно розширюється. Площа поховань значно збільшується», - йдеться у повідомленні під відео з цвинтаря, на якому дуже нескінченно багато рядів свіжих могильних пагорбів.

У міськраді пояснили, що це свідчить про одне – у захопленому Маріуполі зростає смертність через відсутність умов для лікування, відсутність доступних лік та непридатні умови для нормального життя. «Усе це призводить до смертей мирних маріупольців. А ще - окупанти ховали трупи вбитих ним ж жителів, які знаходять у зруйнованих будинках. Але наразі останки жителів вигрібають зі знесеними будинками та разом з бетонним сміттям перемелюють їх, навіть не ховаючи», – уточнили у повідомленні.

Також нагадали, що у Маріуполі зафіксовано вже чотири місця масових поховань. За попередньою інформацією, в період блокади російські окупанти цілеспрямовано вбили понад 20 тисяч маріупольців, «проте «руський мир» продовжує вбивати людей й надалі».

Читайте також за темою:

  • Українці вже подали понад 7000 заявок на вступ до лав «Гвардії наступу»
  • Добровольцям штурмових бригад «Гвардії наступу» будуть надані переваги та пільги, - МВС
  • Серед охочих вступити до «Гвардії наступу» є і жінки

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW