Три поліцейські станції запрацювали в Богодухівському районі Харківщини, - ФОТОНові станції з’явилися в селах Мурафа, Сінне та смт Краснокутськ. Тепер поліцейські офіцери громади зможуть оперативно вирішувати проблеми безпеки на місцях та запобігати злочинам, реагувати на звернення та повідомлення від громадян, а місцеві мешканці - отримувати кваліфіковану допомогу.

Сьогодні до поліцейських станцій прибули начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Володимир Тимошко та його заступник Віталій Гузь, інформує поліція Харківської області.

Три поліцейські станції запрацювали в Богодухівському районі Харківщини, - ФОТО , фото-1Для поліцейських офіцерів виділили комфортні приміщення, облаштували сучасною технікою для спостереження, зв’язку та мобільного пересування, а також всіма необхідними приладдями для роботи.

Три поліцейські станції запрацювали в Богодухівському районі Харківщини, - ФОТО , фото-2В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник ГУНП в Харківської області вручив поліцейським офіцерам громади ключі від трьох службових автомобілів «Renault». Також Володимир Тимошко вручив подяки представникам Краснокутської та Богодухівської територіальних громад за надійне партнерство, ефективну співпрацю та неоціненну допомогу поліцейським офіцерам громади у підтримці безпекового середовища під час воєнного стану.

До уваги мешканців Краснокутської та Богодухівської територіальних громад!

Поліцейські станції відкриті за такими адресами:
- село Мурафа, вул. Центральна, 41
- смт Краснокутськ, вул. Миру, 127
- село Сінне вул. Центральна, 14.

Загалом на сьогодні на території Харківської області працює 15 поліцейських станцій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW