Мешканці Києва просять повністю зупинити рух електротранспорту до повного відновлення енергосистемиМешканці Києва просять міську владу повністю зупинити рух міського електротранспорту до відновлення енергосистеми.

Петиція №11751 з такою вимогою зареєстрована на сайті Київської міської ради.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, столичного регіону та України, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

За словами автора петиції Олександра Зарецького, оскільки у місті та країні є дефіцит електроенергії, то відновлення курсування електротранспорту по столиці є недоречним.

В Україні наразі є дефіцит електроенергії. Через війну застосовані графіки відключення світла. В такій ситуації запускати трамваї, тролейбуси, фунікулери тощо є максимально нелогічним і недоречним, – пише автор.

Наразі петиція зібрала 779 підписів з 6000 необхідних.

Ми писали про те, що із 13 лютого в Києві відновлять роботу тролейбусного маршруту № 31 «Вулиця Милославська – станція метро «Лук’янівська» за постійною схемою руху.

Крім того, повідомляли, що через заборону руху громадського транспорту під час повітряної тривоги Київ зазнав збитків на 1,7 мільярдів гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW