Підприємство з Дніпра експортувало горіхи, які спричиняють рак печінки: подробиціПідприємство з Дніпра завезло в Україну небезпечні горіхи з Бразилії. Вони мають перевищено максимально допустимий рівень афлатоксинів, що призводить до цирозу або раку печінки. Експортером небезпечних горіхів є AMENDOPERES LTDA, Brazil, при покупці уважно читайте інформацію на обгортках.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Інформація була отримана через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 26.01.2023 р. №2023.0615. Було повідомлено стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в бразильському горіху. Небезпечний товар експортувався з Бразилії (експортер: AMENDOPERES LTDA, Brazil; трейдер: ROTTERDAM CUSTOMS SERVICES B.V., Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «КРІОЛІТ-Д», вул. Океанська, 4, м. Дніпро).

"Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь", - йдеться в повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW