Шахраї видурюють кошти під виглядом виплат грошових допомог на ВінниччиніНа Вінниччині почастішали випадки шахрайства у мережі. Зловмисники пропонують отримати грошову допомогу під виглядом іноземних партнерів. Натомість отримують доступу до особистих даних, банківських карток та іншої конфіденційної інформації. 

Про це повідомляють у поліції Вінниччини. 

"Шахраї використовують для досягнення своїх злочинних цілей штучно створені Telegram-канали. Зловмисники від імені єдиного порталу державних послуг розсилають повідомлення про надання соціальних виплат та доплат постраждалим у війні з посиланням на фішингові сайти. Під час реєстрації на таких сайтах, громадяни надають зловмисникам свої персональні дані, що дає можливість шахраям викрадати кошти з рахунків", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці розробили рекомендації, аби вберегтися від шахрайства в Інтернеті:

  • не надавайте особисту інформацію у відповідь на електронні листи чи дзвінки та не проходьте процедуру авторизації. Офіційні установи не вимагають у громадян усіх даних за їх рахунками. У разі надходження підозрілого повідомлення про блокування картки чи інших операцій, зателефонуйте на офіційний номер call-центру вашої фінустанови та з'ясуйте ситуацію;
  • ігноруйте та не переходьте за підозрілими посиланнями;
  • не вводьте свої особисті дані та дані банківських платіжних карток на незнайомих вам ресурсах;
  • перевіряйте домен, адже державні установи надсилають листи тільки з доменів gov.ua;
  • уважно перевіряйте чи існують такі організації, від імені яких ви отримали повідомлення.

У разі виявлення шахрайських ресурсів просимо повідомляти про це до кіберполіції: [email protected].

Джерело: https://vinbazar.com/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW