Дефіцит електрики зростає через морози, але в трьох областях не ввели лімітиСпоживання електроенергії зростає через похолодання. Дефіцит потужності зберігається, найбільше – у вечірні години. Ліміти споживання не застосовуються для Запорізької, Донецької та Миколаївської областей. У решті - ліміти впродовж доби. В Одесі та прилеглих районах - аварійні відключення.

Про це повідомили в НЕК "Укренерго".

Наявний обсяг виробленої електроенергії все ще недостатній для покриття споживання у повному обсязі. Вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення.

Ліміти споживання не доводились до Запорізької, Донецької та Миколаївської областей, де сьогодні планувалось провести виміри фактичного споживання. Однак через пошкодження водогону внаслідок обстрілів росіян виміри у Миколаївській області наразі проводитись не будуть, так як пошкоджена критична інфраструктура є значним споживачем, що вплине на показники вимірів. При цьому обмеження споживання в області наразі не застосовуватимуться. 

В Одесі та прилеглих районах застосовуються аварійні відключення. В області ремонтні бригади «Укренерго» та обленерго працюють 24/7 і докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення електропостачання. Також тривають роботи на всіх інших об’єктах, пошкоджених внаслідок ракетних та дронових атак росіян. 

Після аварійного ремонту обладнання включено в роботу один блок на одній з електростанцій у центральному регіоні. Також зросла генерація з відновлюваних джерел енергії. Водночас один блок на іншій електростанції виведений в аварійний ремонт. Продовжується імпорт електроенергії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW