Львів’янка стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з карате

Львів'янка Юлія Крот на чемпіонаті Європи з карате поступилася лише у фіналі змагань спортсменці з Італії – 0:1.

Станом на 7 лютого у Ларнаці (Кіпр) завершився чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді. На змаганнях львів'янка Юлія Крот стала срібною призеркою. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Дівчина виступає у категорії юніорки (куміте, U-18, + 66 кг). Тренують Юлію Крот Антон Нікулін та Денис Копитко.

У фіналі змагань вихованка спортивного клубу "Юніон" мінімально поступилася спортсменці з Італії – 0:1.

Близьким до медалі був ще один вихованець спортивного клубу Максим Стеців (куміте, кадети, до 52 кг). У бронзовому фіналі Максим мінімально поступився представнику Чехії. Тренують Максима Стеціва Ілля Нікулін і Віталій Кульба.

Львів’янка – срібна призерка Чемпіонату Європи з карате, Фото: пресслужби Львівської міськради

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради